Noclegi Hong Kong

Hong Kong to jedno z najdroższych miast świata. Noclegi Hongkong ma również bardzo drogie, a co najważniejsze

Dużo zależy od budżetu i planu zwiedzania Hong Kongu, ponieważ te dwa czynniki w głównej mierze określają typ noclegu i lokalizację.

Tanie noclegi w Hong Kongu

Jeżeli interesują was najtańsze noclegi w Hong Kongu, to prawdopodobnie wybierzecie jakiś hostel w Hong Kongu. Co ciekawe, większość z nich mieści się w jednym budynku. To owiany złą sławą Chungking Mansions przy Nathan Road w dzielnicy Tsim Sha Tsui. Idealna lokalizacja chociaż warunki i otoczenie pozostawiają wiele do życzenia. Niemniej, jako baza wypadowa te budżetowe noclegi w Hong Kongu, są świetnym rozwiązaniem. Więcej o Chungking Mansions piszemy w osobnym artykule.

Zobacz

10 tanich noclegów w Hong Kongu

Noclegi w Hong Kongu dla dwojga
Jeżeli szukacie noclegów w Hong Kongu dla dwojga to polecamy inny standard noclegów. Tutaj pod uwagę trzeba brać kilka rzeczy. Po pierwsze ważna jest lokalizacja, bo położenie w pobliżu stacji metra znacząco ułatwi poruszanie się po mieście oraz oszczędzi sporo czasu. Jak wiadomo, czas to pieniądz. Po drugie, warto dokładnie sprawdzić ceny i opłaty dodatkowe, doliczane do ceny podstawowej.

Zobacz:

10 polecanych noclegów w Hongkongu